Ateş Düşürücü Bantlar

Bir türlü düşmek bilmeyen yüksek ateş için ıslak yada sirkeli  bezler hazırlayıp durmaya artık gerek kalmadı. Yapışkan olduğu için gece boyunca kaymıyor, özel yapısı sayesinde uzun süre soğuk kalıyor. Bu yepyeni ürün çocuk olan her evde mutlaka bulunmalı.

 Ateş Düşürücü Bant, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile annelerin yardımına koşuyor. İlaç içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu bantların hiç bir yan etkisi olmadığı gibi ilaçlarla birlikte de kullanılabilir. Çocuklarda ve bir yaşından büyük bebeklerde tereddütsüz kullanabileceğiniz  Ateş Düşürücü Bant, kullanacağınız yüzeye uyum sağlayarak sıkıca yapışır ve çıkarılırken can yakmaz. Kullanılır kullanılmaz etkisini gösteren "Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bant, sekiz saate kadar etkindir.  cilde dosttur ve alerjik değildir.

"Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bant sadece çocukların değil yetişkinlerin de yaşdığı ateşe bağlı rahatsızlıkların giderilmesinde rahatlatıcı özelliği ile tıbbi önemlerin yanı sıra kullanılabilecek bir üründür. Diş ağrısı, baş ağrısı, kas ağrısı gibi buz tedavisi önerilen zamanlarda da etkili olacak "Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bandına yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !